ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI w terminie 01.10-30.11.2025r. została zakończona.

Zebraliśmy 1176 kg i zebrane punkty wymienilismy na podgrzewacz elektryczny.

Sprzęt zebrany w poprzedniej edycji wymieniliśmy na maszynę do popcornu.

Dziękujemy za udział w zbiórce elektrosmieci.

Kateogie wpisów

Ostatnie wpisy

TAGI WPISÓW:

Potrzebujesz pomocy ?

Szkolny Psycholog

pon-pt 10:00-14:00