ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI w terminie 01.10-30.11.2025r. została zakończona.
30 września, 2025
ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI w terminie 01.10-30.11.2025r. została zakończona.
Zebraliśmy 1176 kg i zebrane punkty wymienilismy na podgrzewacz elektryczny.

Sprzęt zebrany w poprzedniej edycji wymieniliśmy na maszynę do popcornu.
Dziękujemy za udział w zbiórce elektrosmieci.



Sekretarz Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku
Kateogie wpisów
Ostatnie wpisy
Edyta Złotorzyńska
Dzień Rodzinny 16 czerwca 2026r.
Edyta Złotorzyńska
Code for Blue
Edyta Złotorzyńska
❤️ Podaruj Radość ❤️pomagaj razem z nami
TAGI WPISÓW:
Potrzebujesz pomocy ?
Szkolny Psycholog
pon-pt 10:00-14:00